Her kan dere rapportere om nedetid om dere opplever det. Jeg opplever nedetid fra rundt 19 og utover med bare tidvis tilgang.
Kunngjøring
Collapse
No announcement yet.
FEILMELDINGER
Collapse
Dette emnet er klistret
X
X
-
Stikkord: Ingen
- Klistret
-
-
-
Var i kontakt med kundeservice hos server-firma og fikk følgende tilbakemelding:
"Hei,
De siste par dagene har vi opplevd noe tregheter med noen av våre switcher. Disse har derfor blitt erstattet med nye switcher med betydelig øket kapasitet og og problemet ser nå ut til å være løst. Ta gjerne kontakt igjen dersom det fortsatt skulle være noen vanskeligheter
Mvh,
Kundeservice"
Håper dette nå bedrer services - flott at dere følger med og rapporterer når det går sakte/ikke virker. Blir det for mye surr, bytter jeg leverandør.
Kommentér
-
Fikk melding fra en bruker at forumet var utilgjengelig igår mellom 23-24.
Opplevede selv idag at det var nede 14:45 til nå 15:00.
Kommentér
-
-
Jepp, den gikk ned i går kveld.
Hei,
Vi opplevde sporadiske hardware-relaterte problemer i løpet av mandag kveld som førte til noe nedetid/tregheter. Problemene er nå utbedret og vi forventer ikke at dette skal gjenta seg.
Vi har hatt meget god oppetid. Det kan være at du her har vært utsatt for flere problemer fortløpende.
Mvh,
KundeserviceWe sleep soundly in our beds at night because rough men stand ready to do violence on our behalf
Kommentér
-
Har ikke klart å komme inn siden sekstiden i kveld.
Og ikke spør hva jeg gjør oppe nå! (Ok, ser på Delta Force fra 1986 med Chuck Norris på TV2, hehe:P)We sleep soundly in our beds at night because rough men stand ready to do violence on our behalf
Kommentér
-
Dette har vært en prøvelsesrik helg. Forumet har vært nede mer eller mindre hele helgen. Noen få korte lysglimt, noe antall hits også bekrefter. Nå er vi tilbake og nye lovnader fra service provider om ny server på plass etc. Uansett beklager veldig nedetiden og særlig nå i juletiden hvor vi alle bør bo her på Milforum.net...
Kommentér
-
Opprinnelig skrevet av No fearDet var skikkelig sykt! Jeg begynte å skjelve og riste som en heroin junkie på avvenning. Admin! lov meg at dette aldri, ALDRI skjer igjen for jeg takler ikke en slik tur... : )
Kommentér
-
Post eventuelle problemer du har med innlogging og/eller registrering her, så vil vi hjelpe deg på nett!. [b]
Skriv alltid opp hva du har for nettleser samt annen relevant informasjon for problemløsning.
Kommentér
-
Har hatt det problemet som nevnes i den andre tråden med at jeg trykker på logg inn og skriver bruker/passord, så returneres jeg til forumforsiden uten å være logget inn likevel.
Løsningen for min del har vært at jeg ikke bruker "logg inn" fra forsiden, men klikker på et forum som jeg vet krever innlogging. Når jeg da har skrevet inn bruker/passord så blir jeg alltid logget inn skikkelig.meh
Kommentér
-
Hadde samme problemet med Firefox på PC, men IE funger ute problemer.
Bruker Camino på Macen og der funker alt som det skal, men har hatt problemet enkelt ganger på Firefox for mac.
Men som sagt aldri opplevd det på IE og Camino."saaatan din lille heltjævel, du berga dæ faen mæ den hær gangen å!"
Kommentér
-
Opprinnelig skrevet av flex1984Har hatt det problemet som nevnes i den andre tråden med at jeg trykker på logg inn og skriver bruker/passord, så returneres jeg til forumforsiden uten å være logget inn likevel.
Løsningen for min del har vært at jeg ikke bruker "logg inn" fra forsiden, men klikker på et forum som jeg vet krever innlogging. Når jeg da har skrevet inn bruker/passord så blir jeg alltid logget inn skikkelig.
Har dermed måttet installere å bruke Firefox for å lese dette forum. Men ved å gå direkte til et forum som krever innlogging, så logger man seg på fint - merkelig.
Kommentér
-
Dette er nok ikke IE7 spesifikt, men virusdingsen din. Jeg har to forskjellige maskiner som jeg kjører IE7 på - på den ene nada problemos og den andre får jeg ikke lagra cookien. Prøv å legge til www.milforum.net i trusted sites.
Slå også av noen dill og dall free virusting hvis du har mange ..."Gjør Ret, Frygt Intet"
Kommentér
Kommentér